REGULAMIN APARTAMENTÓW ENKLAVA
1. Doba pobytu rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Przekazanie apartamentu i jego odbiór odbywa się w obecności przedstawiciela Enklavy.
3. W sezonie wakacyjnym pobyty tylko od soboty do soboty lub ich wielokrotność. Brak wymeldowania się z apartamentu do godziny 10:00 skutkuje naliczeniem opłaty dodatkowej w wysokości stawki dobowej obowiązującej w danym okresie.
4. W dniu przyjazdu, Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w gotówce za cały uprzednio zarezerwowany pobyt.
5. Po zakwaterowaniu prosimy upewnić się czy stan i wyposażenie apartamentu są nieuszkodzone. Prosimy niezwłocznie zgłosić wszelkie ewentualne usterki, uszkodzenia lub niezgodności wyposażenia występującego w przekazanym apartamencie. Brak uwag będzie oznaczał, że uszkodzenie lub braki wyposażenia nastąpiły w trakcie Państwa pobytu.
6. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszystkie ewentualne szkody, uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia Enklavy, zarówno w apartamencie, jak i na terenie obiektu, które powstały z jego winy. W przypadku zniszczeń sprzętu lub wyposażenia, Enklava obciąży Gościa kwotą adekwatną do powstałych szkód. Szkody powstałe z winy Gościa lub osób go odwiedzających rozliczane są na miejscu. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania apartamentu prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi obiektu.
7. Dbałość o wyposażenie Enklavy ma wpływ na komfort korzystania z apartamentów wszystkich naszych Gości.
8. Opiekę bezpośrednią i odpowiedzialność za bezpieczeństwo nad dziećmi znajdującymi się w apartamencie i na całym terenie Enklavy ponoszą ich rodzice bądź opiekunowie prawni.
9. W ręce najmłodszych oddajemy plac zabaw. W trosce o ich bezpieczeństwo przygotowaliśmy Regulamin Placu Zabaw. Rodzice bądź opiekunowie prawni naszych młodych Gości są zobowiązani do zapoznania się i przestrzegania Regulaminu Placu Zabaw. Regulamin jest dostępny w apartamencie.
10. W trosce o środowisko naturalne zachęcamy Państwa gorąco do segregowania odpadów. By ułatwić to zadanie przygotowaliśmy zasady segregacji i opisane pojemniki.
11. Enklava nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszkodzenia lub utraty pieniędzy, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania apartamentów.
12. Ze względów bezpieczeństwa i dbałości o środowisko prosimy, aby przed opuszczeniem apartamentu wyciągnąć kartę z czytnika. Spowoduje to wyłączenie prądu w apartamencie poza urządzeniami takimi jak lodówka i zmywarka.
13. Zważając na komfort pobytu wszystkich gości na terenie Enklavy niestety nie przyjmujemy zwierząt.
14. Na terenie całego obiektu prosimy o powstrzymanie się od palenia wyrobów tytoniowych.
15. Smażenie ryb w apartamencie jest niedozwolone, zachęcamy w tym celu do skorzystania z grilla. Oszczędzimy nam wszystkim nieprzyjemnych zapachów.
16. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Grillowiska, który jest dostępny w apartamencie.
17. Korzystając z grillowiska szanujmy siebie nawzajem i zapewnijmy ciszę innym gościom na terenie Enklavy.
18. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23.00 – 7.00
19. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zamykanie furtki wejściowej na klucz po godzinie 23.00.
20. W celu prawidłowego funkcjonowania markiz nad tarasem prosimy, aby zwijać je na noc lub przed nadchodzącym silnym wiatrem. Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi Goście mieli możliwość skorzystania z cienia podczas przebywania na tarasie.
21. By śniadanie na tarasie było w pełni komfortowe zachęcamy do chowania na noc poduch z mebli ogrodowych do specjalnie przygotowanych skrzyń. Uchroni to materiał przed wilgotnym powietrzem.
22. Parking niestrzeżony dla Gości Enklavy jest bezpłatny. Enklava nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy oraz za pozostawione w nich mienie. Zapewniamy jedno miejsce parkingowe na apartament.
23. Na terenie Enklavy jest do dyspozycji bezpłatny internet.
24. Wszystkie media są wliczone w cenę wynajmu apartamentu
25. Przedstawiciele Enklavy służą Państwu wszelką pomocą i są do Państwa dyspozycji, aby zapewnić Państwu komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Gość wpłacając zadatek oświadcza, iż zapoznał się z regulaminem apartamentów Enklava i akceptuje jego warunki. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.enklavadebki.pl i w każdym apartamencie.


Kontakt Enklava - +48 576 204 437
Telefony alarmowe:
Telefon alarmowy -112 / Policja - 997
Pogotowie ratunkowe – 999 / Straż pożarna - 998